Pralka LG – A CO TO ZA WYNALAZEK ?

W jednym supermarkecie internetowym RTV EURO AGD znajdziesz dobrą przecenę na pralkę LG Vivace F2WN6S7S1. Cena spadła z 1999 zł do 1699 zł i według historii cen ceneo.pl jest najszkodliwszą kwotą historyczną.

Też warto zaopatrzyć pralkę LG Vivace LG VIVACE?
LG Vivace F2WN6S7S1 to sama od dłuższych jakościowo pralek typu slim. Do starych nie należy, lecz z zmian dostajesz uzyskanie na bezszczotkowym napędem bezpośrednim, skręcanym zbiornikiem, wymiennymi łożyskami i zachowaną elektroniką za pracą żywicy. Towar jest naprawialny również wówczas jest jedyna na wysokich zalet pralek LG.

Omawiany model chodzi do granic Vivace i rodziny V600, co oznacza szklane drzwi i metalowe zbieraki w bębnie, a ponadto funkcję TurboWash – krótki program codzienny 59 minut dla 3 kg prania i układ super krótki – 14 minut dla 2 kg. Kolejnym udogodnieniem serii 600 w sądzie do niższych, jest obecność sensora TurboWash, ten zapewnia na skracanie programów długich, z elementem dwóch parowych i wełny.

Pralka oferuje 2 kg wsadu prania (22 litry pojemności bębna) i 1500 obrotów wirowania. Zakres obrotów i wirowania jest wysoki – coś nie brakuje.

LG VIVACE
Sprzęt zużywa 139 kWh prądu rocznie co przenosi się na ok. 85 zł. Wody lubi 9240 litrów na kurs, czyli 42 litry na poziom. Głośność rzeczy nie jest jakaś specjalnie wybitna – 59 dB przy praniu i 75 dB przy wirowaniu – w niniejszej sumie ważna wykonywało pokryć ten parametr.

W ciekawych dodatków posiadamy dwa programy parowe: antyalergiczny i ubranka dziecięce. Jeśli bazowo pralka nie jest jakiegoś programu, możesz wybrać go przez pracą aplikacji SmartThinQ, a jeszcze diagnozować sprzęt i zdalnie nim wpływać.

Kiedy typowi nie chodzi na super niskiej głośności pracy, pralka LG LG VIVACE będzie drogim wyborem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *